O FIRMIE

Firm KN Nowakowski działa od 1989 roku. Pragnę podkreślić ,iż jesteśmy największą i najstarszą polską firmą wykonującą te specjalistyczne usługi, czego potwierdzeniem są obsługiwane największe i najbardziej prestiżowe obiekty w kraju.

Z całą pełną odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że jesteśmy prekursorami i pionierami w tych dziedzinach. Na dzień dzisiejszy prowadzimy prace zarówno w kraju jak również poza jego granicami. Przedstawiamy listę referencyjną na życzenie.

Jeśli tylko odpowiada Państwu nasza oferta, szeroko rozbudowane portfolio poparte znakomitymi, prestiżowymi obiektami i kontrahenatmi wówczas ze swojej strony pragnę podkreślić i zapewnić iż jesteśmy na tyle elastyczni, że możemy złożyć zawsze konkurencyjną, lepszą propozycję cenowo-jakościową, tak by każdy z Państwa był w pełni usatysfakcjonowany z naszej usługi.

NASZA OFERTA

Higiena wentylacji

Higiena wentylacji

W dziale tym znajdziecie Państwo informacje na temat wykonywanych przez nas usług w zakresie higieny wentylacji

WIĘCEJ

Czyszczenie sufitów podwieszanych

Sufity

W dziale tym znajdziecie Państwo informacje na temat czyszczenia sufitów.

WIĘCEJ

Czyszczenie żaluzji i verticali

Verticale i żalucje

W dziale tym znajdziecie Państwo informacje na temat wykonywanych przez nas usług w zakresie czyszczenia Vericali i żaluzji

WIĘCEJ

REALIZACJE

KONTAKT

Siedziba firmy

KN Nowakowski

09-402 PŁOCK
ul.Kościuszki 9

tel:+48 501 56 56 90
tel:+48 501 60 99 00
fax: +48 24 262 45 45
e-mail:info@nowakowski.pl

 
KN NOWAKOWSKI Wszystkie Prawa Zastrzeżone | Polityka cookies | Projekt & Wykonanie www.futureindesign.com

tagi: czyszczenie instalacji wentylacji, czyszczenie kanałów wentylacyjnych, czyszczenie wentylacji, pomiary wentylacji, badania wentylacji

-->