CZYSZCZENIE SUFITÓW


Witamy na łamach strony KN NOWAKOWSKI składającej się z nastęujących działów:higieny wentylacji /czyszczenie, badania, bakteriologia, pomiary, regulacja, serwis/,Czyszczenia sufitów podwieszanych i pokryć ściennych, czyszczenia verticali, żaluzji poziomych, opraw oświetleniowych tzw. rastrów, produkcji i serwisu żaluzji, verticali, od 1989 roku.

W dziale tym znajdziecie Państwo informacje nt wykonywanych przez nas usług. Pragnę podkreślić iż jesteśmy największą i najstarszą polską firmą wykonującą te specjalistyczne usługi, czego potwierdzeniem są obsługiwane największe i najbardziej prestiżowe obiekty w kraju. Z całą pełną odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że jesteśmy prekursorami i pionierami w tych dziedzinach. Na dzień dzisiejszy prowadzimy prace zarówno w kraju jak również poza jego granicami. Przedstawiamy listę referencyjną na życzenie.

Jeśli tylko odpowiada Państwu nasza oferta, szeroko rozbudowane portfolio poparte znakomitymi, prestiżowymi obiektami i kontrahenatmi wówczas ze swojej strony
pragnę podkreślić i zapewnić iż jesteśmy na tyle elastyczni, że możemy złożyć zawsze konkurencyjną, lepszą propozycję cenowo-jakościową, tak by każdy z Państwa był w pełni usatysfakcjonowany z naszej usługi.

 

 POLECAMY

Higiena wentylacji

W dziale tym znajdziecie Państwo informacje na temat wykonywanych przez nas usług w zakresie higieny wentyalcji

WIĘCEJ

Sufity

W dziale tym znajdziecie Państwo informacje na temat czyszczenia sufitów.

WIĘCEJ

Verticale i żalucje

W dziale tym znajdziecie Państwo informacje na temat wykonywanych przez nas usług w zakresie czyszczenia Vericali i żaluzji

WIĘCEJ

REALZIACJE

KONTAKT

Siedziba firmy

KN Nowakowski

09-402 PŁOCK
ul.Kościuszki 9

tel:+48 501 56 56 90
tel:+48 501 60 99 00
fax: +48 24 262 45 45
e-mail:info@nowakowski.pl

 
KN NOWAKOWSKI Wszystkie Prawa Zastrzeżone | Polityka cookies | Projekt & Wykonanie www.futureindesign.com